Na tuzemský trh přichází nový stavební segment, hybridní stavby

S Lukášem Urbanem, členem představenstva stavební společnosti SYNER Group, jsme si povídali o jejich vstupu do zcela nového segmentu, kterým jsou hybridní stavby. V nich se oproti klasickým dřevostavbám využívá mix různých materiálů. Prozradil nám, že důvodem spojení se společností CREE BUILDINGS je udržitelný přístup ke stavařině a řešení hybridních dřevěných prvků, které jsou zcela v souladu s firemní filozofií společnosti SYNER.

více   
]
16.7. 2024

Nová škola v Kolovratech vyroste za bezmála 300 milionů. Bude levnější a větší, než se předpokládalo

Novou základní školu pro pražské Kolovraty postaví za zhruba 294,9 milionu korun bez DPH stavební firma Syner. ČTK to zjistila z věstníku veřejných zakázek. Městské části se v tendru podařilo dosáhnout ceny o asi třetinu nižší, než předpokládala. Kolovraty jsou menší městská část na jihovýchodním okraji metropole s asi 3 700 obyvateli.

více   
]
15.7. 2024

Nový Perštýn v Liberci pokračuje druhou fází: Vilapark Horizont

Rezidenční projekt Nový Perštýn v Liberci vstoupil do své druhé fáze, která nese název Vilapark Horizont. Stavba již byla zahájena a developer také nedávno spustil předprodeje bytů. První zájemci tak mají možnost pořídit si nové bydlení za nejvýhodnějších podmínek.

více   
]
10.7. 2024

Barokní perla znovu září v centru Prahy

Dříve přehlíženou budovu v ulici Na Příkopě na Novém Městě od letošního roku opět zdobí nové i zrestaurované kopie původních soch.

více   
]
9.7. 2024

V Brně vyroste moderní kardiovaskulární a transplantační centrum

Nová budova vysoce specializovaného Centra kardiovaskulární a transplantační chirurgie (CKTCH) vyroste v Brně-Bohunicích. Zvýší se tím lůžková kapacita centra o 35 lůžek a lékaři budou mít k dispozici o jeden operační sál více. Projekt „Vybudování centra kardiovaskulární a transplantační medicíny CKTCH Brno“ je financován Evropskou unií z Nástroje pro oživení a odolnost prostřednictvím Národního plánu obnovy ČR, ze státního rozpočtu a také z vlastních zdrojů CKTCH.

více   
]
4.7. 2024

SYNER film 2024

(Video)

více   
]
1.7. 2024