V anketě TOP Zaměstnavatelé obsadil SYNER 6. místo. V kategorii stavebnictví v žebříčku předběhl i mezinárodní giganty

Studie TOP Zaměstnavatelé 2024 je projektem Asociace studentů a absolventů, který každoročně probíhá napříč tuzemskými vysokými a středními školami. Smyslem projektu je poskytnout údaje celému studentskému světu, kdo jsou nejlepší zaměstnavatelé a kde by se případní budoucí absolventi měli ucházet o práci. Data firmám mimo jiné naznačují, jak se stát preferovaným zaměstnavatelem.

více   
]
20.2. 2024

Stavaři na prahu roku 2024: i proti poklesu lze bojovat

Stále trvající válečný konflikt na Ukrajině, strnulá legislativa, pomalé zavádění nových technologií i občas protichůdná zadávací kritéria investorů jsou v aktuálním roce témata, se kterými se musí vypořádat české stavební společnosti. Na to, jak je tomu v praxi, jsme se ptali představitele přední tuzemské firmy SYNER, pana Roberta Špotta.

více   
]
12.1. 2024

Robert Špott: STABILNÍ ZÁZEMÍ A VIZE

CHCEME ROZVÍJET A STAVĚT TECHNOLOGICKY NÁROČNÉ PROJEKTY A ŠPIČKOVOU ARCHITEKTURU: Málokoho nejspíš na první dobrou napadne spojitost mezi pražským O2 Universum, protonovým centrem, Harfa Business centrem v pražské Libni, modernizací stanice metra Anděl, polygonem autonomního řízení vozů BMW v Sokolově či domovskou hokejovou arénou třineckých ocelářů. Za těmito projekty stojí stavební společnost SYNER, která si jako svou pražskou adresu zvolila architektonicky zajímavou budovu Telehouse v Dejvicích. Uvnitř moderního domu jsme si v reprezentativních prostorách stylově vybavené zasedací místnosti s výhledem na Hradčany povídali s ředitelem a jednatelem firmy Robertem Špottem.

více   
]
27.12. 2023

PF 2024

Vážení obchodní partneři, investoři, kolegové a přátelé, děkujeme všem za spolupráci v letošním roce. Užijte si v klidu vánoční svátky a do roku 2024 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, pracovních úspěchů a zajímavých projektů, na kterých se rádi potkáme.

více   
]
20.12. 2023

NEJENOM NOVÝ KABÁT ZÍSKALA STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA JAROV

Velkou modernizaci má za sebou SOŠ stavební a zahradnická a SOŠ logistických služeb v Praze v Učňovské ulici. Zastaralý a již nevyhovující objekt prošel během dvou let rozsáhlou a náročnou rekonstrukcí. Vedle zvýšení kapacit učeben a zkvalitnění provozních prostor se díky nejnovějším technologiím stala škola po dokončení energeticky téměř soběstačná. Nové vzdělávací zařízení poskytne žákům nadstandardní zázemí pro výuku i společná setkávání. Zhotovitelem je stavební společnost SYNER.

více   
]
7.12. 2023

V SOUTĚŽI STAVBA ROKU 2023 BODOVALO I KOMPETENČNÍ CENTRUM

Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu, Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě a Svazem podnikatelů ve stavebnictví koncem minulého týdne rozdala prestižní tituly a ceny v již 31. ročníku soutěžní přehlídky Stavby roku 2023.

více   
]
28.11. 2023