Bílí Tygři Liberec

Pevné spojení mezi extraligovými Bílými Tygry a společností SYNER trvá více jak pětadvacet let. Přineslo bronzovou, stříbrnou a zlatou příčku v nejvyšší soutěži.

webové stránky>

Judo Club Liberec

Špičkový extraligový klub, který je trojnásobným držitelem mistrovského titulu.

webové stránky>

Buggyra Racing

Významný účastník Evropského poháru tahačů, několikanásobný mistr Evropy.

webové stránky>

TJ BÍLÍ TYGŘI LIBEREC Z.S.

Spolek pomáhá vychovávat více jak 350 mladých hráčů v úspěšné hokejisty i osobnosti.

webové stránky>

CREE Buildings

CREE Buildings je mezinárodní stavební kolektiv pro regenerativní řešení budov. Společnost CREE Buildings, která vznikla v roce 2010, se věnuje udržitelným a zdravým budovám s využitím prefabrikovaných komponentů na bázi dřeva a vyvinula systém CREE: osvědčená, reprodukovatelná a neustále se vyvíjející řešení pro vícepodlažní dřevohybridní budovy. Jejich celosvětová síť partnerů staví díky licencím na tento jedinečný systém chytře a udržitelně, sdílí znalosti a spolupracuje prostřednictvím platformy CREE. Od Evropy přes Asii až po Severní Ameriku společně přinášejí revoluci ve stavebnictví.

webové stránky>

Nadace Syner

Nadace SYNER byla založena v roce 2000. Od svého založení rozdělila částku dosahující téměř 65 miliónů korun. Svou pozornost soustředí především na potřebné v Libereckém kraji. Hlavním donátorem nadace je společnost SYNER.

webové stránky>

Udržitelnost

Společnost SYNER se podílí na realizaci staveb podle mezinárodní standardizace LEED a BREEAM. Díky tomu znikají energeticky úsporné a zajímavé projekty, které nabízí kvalitní a příjemné prostředí. SYNER používá ekologicky šetrné materiály a dlouhodobě pracuje na snižování spotřeby stavebního materiálu. Hledáme nové cesty k recyklaci stavebního odpadu.