18.5. 2018     Praha

SYNER stál u výstavby i otevření nového outletu, je nedaleko pražského letiště V. Havla

Nový outlet v Tuchoměřicích u Prahy, mekka výhodných nákupů, se veřejnosti otevírá právě dnes. Na zákazníky v moderním a přívětivém objektu, nalézajícího se poblíž Letiště Václava Havla, už čekají výrobky světových značek.

Prague The Style Outlets, nový dům s módou na nejlepší adrese, v den otevření, tj. pátek 18. května nabídne šedesát značkových prodejen či provozoven. Brzy ale přibydou další. Stavební společnost SYNER, s.r.o., stála u jeho výstavby, rebrandingu i otevření. Původní projekt byl celý přepracován a po vytvoření společného podniku mezi českou investiční skupinou KAPRAIN GROUP a zahraniční společností NEINVER se kompletně změnila vnitřní dispozice obchodních pasáží, které připomínají uličky Staré Prahy.

„Pro každou stavební firmu je podstatné, aby měla příležitost realizovat nejen nádhernou stavbu, ale aby tato měla krásný život, byla úspěšná, a hlavně přinášela investorům to, co od ní očekávají. Dnes otevíráme unikátní outlet, který nemá a nebude mít v ČR konkurenci, pokud vyrostou další, budou to pouze napodobeniny. Nám stavařům se tu povedla vynikající práce a chtěl bych poděkovat všem partnerům, kteří se spojili dohromady a společně se jim podařilo outlet otevřít,“ uvedl při stříhání pásky Petr Syrovátko, spolumajitel stavební společnosti SYNER.

V první fázi bude mít nový outlet k dispozici téměř 20 000 m2 pronajímatelné plochy a 100 obchodních jednotek. K dispozici bude 2 400 parkovacích míst. Druhá fáze zvýší celkový prostor na 30 000 m2 pronajímatelné plochy a na 180 jednotek. Součástí outletu bude rovněž bezplatné Wi-Fi připojení, mobilní nabíjecí stanice, dětské koutky, chill out zóny, terasa a veřejné dopravní spojení.

„Věřím, že jsme v Prague The Style Outlets vytvořili něco zcela unikátního ať už z pohledu mixu módních značek či food & beverage nabídky. Zejména však koncept města ve městě činí svým pojetím, atmosférou a absolutním detailem provedení tuto nemovitost naprosto ojedinělou, troufám si říct že nejen v evropském kontextu,“ uvádí Martin Kubišta, ředitel společnosti The Prague Outlet.

Mezi značky, které už outlet komunikuje na svých webových stránkách, patří nejen ty z oblasti módy, ale i hračkářství, parfumerie či kosmetika. Z módy zde svou prodejnu bude mít například Benetton, Blažek, Bogner, Boxeur des Rues, Desigual, Guess, Harmont & Blaine, Karl Lagerfeld, Meatfly, Palmers, Tom Tailor, Trussardi nebo Versace Jeans. Svou outletovou prodejnu otevře hračkářství Hamleys. Pro občerstvení bude možné zajít do kavárny Flo Café, italské restaurace La Pasteria či pivnice Šalanda značky Krušovice.

Největší český outlet Prague The Style Outlets vytvoří místa pro 600 až 700 zaměstnanců. Nakupujícím Čechům má být tuchoměřický outlet alternativou výhodných nákupů v zahraničí, zejména Německa, Rakouska nebo Polska. „Věříme, že zákazníkům nabídneme nejen trvale výhodné ceny, ale také zážitek z nakupování a moderní a stylové kolekce. Prague The Style Outlets je outlet mezinárodního formátu,“ uvedl při otevření objektu Sebastian Sommer, ředitel obchodního rozvoje společnosti Neinver, která je provozovatelem centra.