5.4. 2023     Praha

Sotva ho otevřeli, sbírá prestižní ocenění. Pražský hotel válcuje světovou elitu

Otevřený je teprve od listopadu 2021, přesto už dokázal z 500 franšízových hotelů společnosti Marriott International z oblasti Evropy, Středního východu a Afriky získat od klientů nejvíce doporučení k dalšímu pobytu. Nyní se tak pražský STAGES HOTEL Prague, a Tribute Portfolio Hotel může pyšnit prestižním oceněním Shining Star Award.

Otevřený je teprve od listopadu 2021, přesto už dokázal z 500 franšízových hotelů společnosti Marriott International z oblasti Evropy, Středního východu a Afriky získat od klientů nejvíce doporučení k dalšímu pobytu. Nyní se tak pražský STAGES HOTEL Prague, a Tribute Portfolio Hotel může pyšnit prestižním oceněním Shining Star Award.
 
Na letošní výroční konferenci Marriott Hotels International v Abú Dhabí se rozdělovaly prestižní ceny Shining Star Award. Jednu získal i pražský STAGES HOTEL Prague, a Tribute Portfolio Hotel, který se stal nejlepším hotelem v kategorii "Intend to recommend" .
 
Ze stovek franšízových hotelů společnosti Marriott International získal nejvyšší procento doporučení k dalšímu pobytu z řad klientů, kteří v ubytovacím zařízení pobývali.
 
"Jsme pyšní, že můžeme mít STAGES HOTEL Prague, a Tribute Portfolio Hotel v našem franšízovém portfoliu více než 500 hotelů v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky a udělit tomuto výjimečnému hotelu naši významnou cenu. Je důkazem jedinečného konceptu a skvělých služeb poskytovaných hotelovým hostům ," pronesl jeden z viceprezidentů sítě Marriott Hotels International Morten Skumsrud při předávání ocenění.
 
"Takto významné ceny udělované v rámci největšího světového řetězce Marriott International Hotels si pochopitelně nesmírně vážíme. Je to nejen vyjádření pochvaly a poděkování celému našemu týmu, ale zároveň také velký závazek pro udržení nejvyšší úrovně služeb pro všechny naše budoucí hosty. Hotel není jen budova nebo pokoj, je to celé prostředí, atmosféra a v našem pojetí hlavně zážitek, který vytváří celý tým. Získané ocenění potvrzuje, že našim hostům prostě hrajeme na tu správnou notu!" reagoval generální ředitel hotelu Otakar John.
 
STAGES HOTEL Prague se prezentuje jako "jedinečný lifestylový hotel s originálním kruhovým půdorysem, moderním designem a stylovými interiéry a službami inspirovanými hudbou".
 
Pyšnit se může nejen pravidelným umístěním na absolutní špičce hodnocení kvality a spokojenosti hostů Marriott Hotels International, ale v roce 2022 získal také prestižní ocenění Stavba roku 2022 nebo druhé místo v architektonické soutěži Best of Reality.
 
STAGES HOTEL Prague nabízí 300 pokojů včetně 27 apartmá, šesti multifunkčních konferenčních místností, moderní BACKSTAGE RESTAURANT s venkovní terasou a přístupem do vnitřního atria v celkové kapacitě až 270 hostů. Hotel je vlastněn a provozován společností Bestsport, a.s. ze skupiny PPF, která je také vlastníkem a provozovatel nedaleké O2 areny a kongresového centra O2 universum. 
 
Zdroj: tn.nova.cz