Stavbyvedoucí – středisko sádrokartony

Praha, střední Čechy

Významná stavební společnost se sídlem v Libereckém kraji s celorepublikovou působností hledá pro posílení svých aktivit do svého týmu kolegyni/kolegu na výše uvedenou pozici.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Řízení prací SDK v souladu s požadavky smlouvy o dílo, projektové dokumentace, legislativy, technických norem, technologických postupů a harmonogramu plnění
  • Management řízení nákladů
  • Spolupráce s vedením stavby, zástupci investora, stavebním dozorem, projektantem a dodavateli

POŽADUJEME

  • Absolvent VŠ nebo SŠ stavebního směru
  • 2 roky praxe
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Zodpovědnost, aktivní a samostatný přístup
  • Schopnost plného nasazení, časovou flexibilitu
  • Znalost MS Office, řidičský průkaz skupiny B
  • Chuť vzdělávat se
  • Praxe v suché výstavbě výhodou

NABÍZÍME

  • Zázemí silné a stabilní společnosti, profesionální a osobní přístup, pracovní prostředí s otevřenou a přátelskou atmosférou, možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
  • Podporu realizačního týmu stavby, reklamačního oddělení a úseku řízení kvality
  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům
  • Osobní automobil, notebook a internet i pro osobní užívání
  • Výhodné zaměstnanecké mobilní tarify + přidružené SIM karty pro rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotní dovolené (sick days), otcovská dovolená – doplatek mzdy
  • Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné pojištění odpovědnosti za škody při výkonu povolání
  • Partnerský slevový program
  • Podpora při získání a udržení autorizace
  • Vzdělávání (jazykové kurzy, profesní školení)
  • Firemní akce (teambuilding, vánoční večírek, lyžování)
  • Sleva na ubytování v podnikové chatě Jizerka, sleva na permanentky HC Bílí Tygři Liberec

zaujala vás tato nabídka?

Pokud máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici a splňujete kvalifikační požadavky, zašlete nám prosím strukturované CV. Vaše nabídka bude vyhodnocena a v případě kladného posouzení budete zařazen/a do výběrového řízení.

Kontakt

Marie Dobošovávedoucí personálního
a mzdového oddělení

+420 488 124 134
kariera@syner.cz

Proč pracovat u nás >