Stavbyvedoucí – junior

Celá ČR

Významná stavební společnost se sídlem v Libereckém kraji s celorepublikovou působností hledá pro posílení svých aktivit do svého týmu kolegyni/kolegu na výše uvedenou pozici.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Spolupráce při řízení vlastních a subdodavatelských prací
  • Spolupráce při managementu kontroly nákladů a projekčních podkladů
  • Kontrola kvality a dodržování harmonogramu prováděných prací
  • Dohled nad dodržováním předpisů, norem a zákonů při realizaci díla, kontrola dodržování BOZP se stavbyvedoucím, zástupci investora, stavebním dozorem, projektantem a dodavateli

POŽADUJEME

  • Absolvent VŠ stavebního směru
  • Flexibilitu, zodpovědnost, samostatnost, iniciativu
  • Chuť vzdělávat se a připravovat na vyšší manažerskou pozici
  • Znalost cizích jazyků výhodou (není podmínkou)

NABÍZÍME

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Práci na plný úvazek a na dobu neurčitou
  • Profesionální a osobní přístup
  • Pracovní prostředí s otevřenou a přátelskou atmosférou
  • Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům
  • Bonusy/prémie, 25 dnů dovolené, neomezené volání, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, ubytování, vzdělávací kurzy, firemní akce

Nástup dle dohody.

zaujala vás tato nabídka?

Pokud máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici a splňujete kvalifikační požadavky, zašlete nám prosím strukturované CV. Vaše nabídka bude vyhodnocena a v případě kladného posouzení budete zařazen/a do výběrového řízení.

Kontakt

Marie Dobošovávedoucí personálního
a mzdového oddělení

+420 488 124 134
kariera@syner.cz

Proč pracovat u nás >