Specialista BOZP a PO (OZO)

Praha a okolí

Významná stavební společnost se sídlem v Libereckém kraji s celorepublikovou působností hledá pro posílení svých aktivit do svého týmu kolegyni/kolegu na výše uvedenou pozici.

NÁPLŇ PRÁCE

  • spolupráce se společností zajišťující outsourcing BOZP a PO
  • kontroly dodržování BOZP a PO na stavbách společnosti
  • školení pracovníků
  • návrhy na změny interních předpisů v oblasti BOZP a PO

POŽADUJEME

  • absolvent SŠ nebo VŠ
  • min. 2 roky praxe
  • odborně způsobilá osoba dle zákona č. 309/2006 Sb.
  • zodpovědnost, aktivní a samostatný přístup
  • znalost MS Office, řidičský průkaz skupiny B
  • znalost cizích jazyků (výhodou)
  • technik požární ochrany dle zákona č. 133/1985 Sb. (výhodou)

NABÍZÍME

  • zázemí silné a stabilní společnosti, profesionální a osobní přístup, pracovní prostředí s otevřenou a přátelskou atmosférou, možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům, mimořádný bonus (roční odměny)
  • možnost práce z domova (home office), flexibilní pracovní doba
  • firemní vůz pro služební užívání, notebook a internet i pro soukromé užívání
  • výhodné zaměstnanecké mobilní tarify + přidružené SIM karty pro rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotní dovolené (sick days), otcovská dovolená – doplatek mzdy
  • stravenky; voda a káva na pracovišti zdarma
  • zvýhodněné pojištění odpovědnosti za škody při výkonu povolání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • podpora při získání a udržení kvalifikace
  • vzdělávání (jazykové kurzy, profesní školení, výstavy a veletrhy)
  • odměny při životních jubileích
  • firemní akce (teambuilding, vánoční večírek)
  • sleva na ubytování v podnikové chatě Jizerka, sleva na permanentky HC Bílí Tygři Libere

zaujala vás tato nabídka?

Pokud máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici a splňujete kvalifikační požadavky, zašlete nám prosím strukturované CV. Vaše nabídka bude vyhodnocena a v případě kladného posouzení budete zařazen/a do výběrového řízení.

Kontakt

Marie Dobošovávedoucí personálního
a mzdového oddělení

+420 488 124 134
kariera@syner.cz

Proč pracovat u nás >