Rozpočtář staveb

Praha, Liberec

Významná stavební společnost se sídlem v Libereckém kraji s celorepublikovou působností hledá pro posílení svých aktivit do svého týmu kolegyni/kolegu na výše uvedenou pozici.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Tvorba a příprava nabídkových rozpočtů zadaných investičních záměrů (zodpovědnost za jejich včasnost, věcnou a cenovou správnost), participace na sestavování a plnění nabídkových protokolů
  • Správa projektové dokumentace, zpracování slepých výkazů výměr, tvorba kalkulací a propočtů, aktivní výběr subdodavatelů, analýza cenových nabídek, příprava relevantních podkladů a dokumentace
  • Monitoring průběhu stavby a vyhodnocování výsledků dle THU, vyhodnocování zakázkových listů, technická a cenová obhajoba nabídek se zadavateli v průběhu výběrového řízení
  • Vypracovávání dodatků rozpočtů dle průběžných změn v dokumentaci archivace projektů odevzdaných nabídek

POŽADUJEME

  • Absolvent VŠ nebo SŠ stavebního směru
  • Samostatnost, pečlivost, analytické myšlení, flexibilita
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Zodpovědnost, aktivní a samostatný přístup
  • Znalost MS Office, AutoCad, řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost cizích jazyků (anglický, příp. německý) - výhodou
  • Znalost metodiky zpracování výkazů výměr a rozpočtů - výhodou
  • Znalost práce v programu KROS, RTS, ASPE apod. - výhodou

NABÍZÍME

  • Zázemí silné a stabilní společnosti, profesionální a osobní přístup, pracovní prostředí s otevřenou a přátelskou atmosférou, možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům
  • Notebook a internet i pro soukromé užívání
  • Výhodné zaměstnanecké mobilní tarify + přidružené SIM karty pro rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotní dovolené (sick days), otcovská dovolená – doplatek mzdy
  • Stravenky
  • Zvýhodněné pojištění odpovědnosti za škody při výkonu povolání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Podpora při získání a udržení autorizace
  • Vzdělávání (jazykové kurzy, profesní školení, výstavy a veletrhy)
  • Firemní akce (teambuilding, vánoční večírek)
  • Sleva na ubytování v podnikové chatě Jizerka, sleva na permanentky HC Bílí Tygři Liberec

zaujala vás tato nabídka?

Pokud máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici a splňujete kvalifikační požadavky, zašlete nám prosím strukturované CV. Vaše nabídka bude vyhodnocena a v případě kladného posouzení budete zařazen/a do výběrového řízení.

Kontakt

Marie Dobošovávedoucí personálního
a mzdového oddělení

+420 488 124 134
kariera@syner.cz

Proč pracovat u nás >