Řidič nákladního vozidla (sk. C+E)

Liberec

SYNER, s.r.o., stavebně inženýrská společnost, nabízí širokou možnost uplatnění při realizaci prestižních projektů po celé ČR. Nízká fluktuace ve společnosti je od jejího založení dána rodinnou atmosférou a loajalitou. Nyní hledáme pro posílení svých aktivit do svého týmu kolegyni/ kolegu na výše uvedenou pozici.

NÁPLŇ PRÁCE

  • řízení nákladního vozidla nad 12 t dle potřeb stavby
  • vedení denního záznamu vozidla
  • udržování vozidla v čistotě vně i uvnitř,
  • kontrolování bezpečného stavu vozidla před jízdou dle příslušných předpisů
  • odstraňování drobných závad (v rámci vybavení vozidla)
  • dodržování předepsaných lhůt kontrol a prohlídek včetně garančních

POŽADUJEME

  • střední odborné vzdělání s výučním listem
  • řidičský průkaz sk. C včetně praxe
  • řidičský průkaz sk. 1E výhodou, nikoliv podmínkou
  • praxe se sklopkou
  • elektronická karta řidiče včetně profesního průkazu
  • praxe s vlekem výhodou, nikoliv podmínkou

NABÍZÍME

  • zázemí silné a stabilní společnosti, profesionální a osobní přístup, pracovní prostředí s otevřenou a přátelskou atmosférou, možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům
  • zvýhodněné mobilní a datové tarify pro rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotní dovolené (sick days), otcovská dovolená – doplatek mzdy
  • příspěvek na stravování; voda a káva na pracovišti zdarma
  • ubytování / příspěvek na ubytování při práci mimo bydliště
  • zvýhodněné pojištění odpovědnosti za škody při výkonu povolání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • sleva na ubytování v podnikové chatě na Jizerce, sleva 50% na permanentky HC Bílí Tygři Liberec

sídlo Liberec, práce i mimo Liberecký kraj

nástup dle dohody

mzda: 140 Kč - 190 Kč/ h

zaujala vás tato nabídka?

Pokud máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici a splňujete kvalifikační požadavky, zašlete nám prosím strukturované CV. Vaše nabídka bude vyhodnocena a v případě kladného posouzení budete zařazen/a do výběrového řízení.

Kontakt

Marie Dobošovávedoucí personálního
a mzdového oddělení

+420 488 124 134
kariera@syner.cz

Proč pracovat u nás >