Projektant pozemních staveb

Praha, Liberec

Významná stavební společnost se sídlem v Libereckém kraji s celorepublikovou působností hledá pro posílení svých aktivit do svého týmu kolegyni/kolegu na výše uvedenou pozici.

NÁPLŇ PRÁCE

  • zpracovávání dokumentace pro provádění staveb
  • zpracovávání dokumentace skutečného provedení
  • přímá vazba mezi projektovou činností a realizací
  • koordinace s ostatními profesemi
  • navrhování optimalizací a efektivních alternativ

POŽADUJEME

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru pozemních staveb
  • dobrá znalost SW AutoCAD
  • znalost technických norem a předpisů souvisejících s navrhováním staveb
  • znalost stavebního zákona, vč. prováděcích vyhlášek a další související legislativy spojené s výstavbou
  • smysl pro zodpovědnost a spolupráci v týmu
  • řidičský průkaz skupiny B
  • praxe v oblasti projekční činnosti - výhodou
  • autorizace v oboru - výhodou
  • znalost cizích jazyků (anglický, příp. německý) - výhodou

NABÍZÍME

  • zázemí silné a stabilní společnosti, profesionální a osobní přístup, pracovní prostředí s otevřenou a přátelskou atmosférou, možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům
  • možnost zkráceného úvazku, možnost částečné práce z domova
  • mobilní telefon, notebook a internet i pro soukromé užívání
  • výhodné zaměstnanecké mobilní tarify + přidružené SIM karty pro rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotní dovolené (sick days), otcovská dovolená – doplatek mzdy
  • stravenky
  • zvýhodněné pojištění odpovědnosti za škody při výkonu povolání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • podpora při získání a udržení autorizace
  • vzdělávání (jazykové kurzy, profesní školení, výstavy a veletrhy)
  • firemní akce (teambuilding, vánoční večírek)
  • sleva na ubytování v podnikové chatě Jizerka, sleva na permanentky HC Bílí Tygři Liberec

zaujala vás tato nabídka?

Pokud máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici a splňujete kvalifikační požadavky, zašlete nám prosím strukturované CV. Vaše nabídka bude vyhodnocena a v případě kladného posouzení budete zařazen/a do výběrového řízení.

Kontakt

Marie Dobošovávedoucí personálního
a mzdového oddělení

+420 488 124 134
kariera@syner.cz

Proč pracovat u nás >