Junior PR a marketingový specialista

Liberec

SYNER, s.r.o., stavebně inženýrská společnost, nabízí širokou možnost uplatnění při realizaci prestižních projektů po celé ČR. Nízká fluktuace ve společnosti je od jejího založení dána rodinnou atmosférou a loajalitou. Nyní hledáme pro posílení svých aktivit do svého týmu kolegyni/ kolegu na výše uvedenou pozici.

NÁPLŇ PRÁCE

  • tvořit tiskové zprávy, PR výstupy, firemní prezentace
  • plánovat krátkodobé i dlouhodobé kampaně na soc. sítích
  • pomáhat s plánováním eventů pro zaměstnance i obchodní partnery
  • starat se o náš web, aby byl stále aktuální a plný důležitých informací
  • vymýšlet kde, kdy a jak budeme vidět
  • psát texty pro webové prezentace a firemní newsletter

POŽADUJEME

  • absolvent VŠ nebo SŠ, ideálně v oboru zaměřený na marketing
  • orientace v online marketingu, PR a soc. sítích je Vaší silnou stránkou
  • velmi kvalitní ústní i písemný projev
  • disponovat spolehlivostí, pečlivostí a přizpůsobivostí
  • mít chuť se vzdělávat
  • budeme rádi, pokud budete mít základní grafické znalosti vč. úpravy fotek
  • oceníme zkušenosti s publikační činností a copywritingem

NABÍZÍME

  • zázemí silné a stabilní společnosti, profesionální a osobní přístup, pracovní prostředí s otevřenou a přátelskou atmosférou, možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům
  • výhodné zaměstnanecké mobilní tarify + přidružené SIM karty pro rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotní dovolené (sick days), otcovská dovolená – doplatek mzdy
  • stravenky; ubytování / příspěvek na ubytování při práci mimo bydliště
  • voda a káva na pracovišti zdarma
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vzdělávání (jazykové kurzy, profesní školení, výstavy a veletrhy)
  • sleva na ubytování v podnikové chatě Jizerka, sleva na permanentky HC Bílí Tygři Liberec
  • firemní akce (teambuilding, vánoční večírek)

termín nástupu: ihned

mzda: 34 000 Kč – 40 000 Kč

zaujala vás tato nabídka?

Pokud máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici a splňujete kvalifikační požadavky, zašlete nám prosím strukturované CV. Vaše nabídka bude vyhodnocena a v případě kladného posouzení budete zařazen/a do výběrového řízení.

Kontakt

Marie Dobošovávedoucí personálního
a mzdového oddělení

+420 488 124 134
kariera@syner.cz

Proč pracovat u nás >