Asistent/ka obchodního úseku

Praha 10

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zabezpečování materiální vybavenosti pracoviště vč. zabezpečení oprav všech strojů na úseku (např. papír, tonery, kancelářské potřeby aj. )
  • Spolupráce při odevzdávání nabídek dle potřeb úseku
  • Aktualizace a ověřování potřebných dokumentů pro výběrová řízení
  • Servis a pohoštění pro návštěvy úseku
  • Kopírovací, faxové a ostatní administrativní služby dle potřeb úseku
  • Zajišťování překladů z cizích jazyků do českého jazyka a opačně
  • Organizace služebních cest, jednání a školení
  • Vyřizování telefonických hovorů (i v cizím jazyce)
  • Vyřizování, distribuce a evidence korespondence
  • Kompletace smluv
  • Zajišťování dokumentů (prohlášení, plné moci, dohody apod.)
  • Sjednávání termínů schůzek obchodního ředitele

POŽADUJEME

  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Výbornou znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivně)
  • Příjemné vystupování
  • Organizační schopnosti
  • Samostatnost, pečlivost
  • Časovou flexibilitu
  • Komunikativnost
  • Zkušenosti s administrativou

NABÍZÍME

  • Práci v mladém, přátelském a dynamickém prostředí
  • Široký systém zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, dovolená 5 týdnů, služební SIM karta, vzdělávací kurzy, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, notebook, zdravotní volno, firemní akce, atp.)

zaujala vás tato nabídka?

Pokud máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici a splňujete kvalifikační požadavky, zašlete nám prosím strukturované CV. Vaše nabídka bude vyhodnocena a v případě kladného posouzení budete zařazen/a do výběrového řízení.

Kontakt

Marie Dobošovávedoucí personálního
a mzdového oddělení

+420 488 124 134
kariera@syner.cz

Proč pracovat u nás >